Геологічні дослідження суходолу

Геологічні дослідження суходолу

Регіональні геолого-зйомочні роботи м-ба 1: 200 000 є базовою основою для всіх наступних видів геологічних робіт. Територія діяльності ДРГП повністю охоплена геологічною зйомкою м-ба 1: 200 000, а також частково геологічною зйомкою м-ба 1: 50 000 та іншими більш великомасштабними зйомками.

У результаті досліджень підприємством виявлено безліч корисних копалин. Це будівельні матеріали (цементна сировина, камінь будівельний, облицювальні матеріали, пильний вапняк, карбонатна і цегляно-черепична сировина, будівельні піски, керамзитова сировина і деякі інші види сировини). Усього понад 700 родовищ (на балансі в даний час числиться близько 400 родовищ будматеріалів).

Також в Одеській області виявлені прояви графіту, розвідано Ізмаїльське родовище кам’яної солі, прояви урану. Виявлено площі, що є перспективними на виявлення родовищ золота в породах кристалічного фундаменту. Є реальні передумови для виявлення, в першу чергу, в Одеській області родовищ нікелю, кобальту, заліза, силлиманіта, фарбової і керамічної сировини, каолінів.

Відправити повідомлення
close slider

WhatsApp chat