Вони це зробили

Вони це зробили

Геологи, морські геологи, морські геофізики, гідрогеологи підприємства, що внесли вагомий внесок у вивчення Північного Причорномор’я та Чорного моря.

Нетребська О.Я. – унікальний фахівець з морської геофізикі. Відкрила Одеське газове родовище та родовище нафти Субботіна, багато локальних піднять на шельфі Чорного та Азовського морів. Займалася інтерпретацією сейсмограм.
Подоплєлов О.М. Відкрив родовище будівельних пісків “Одеська Банка” та розробив літологічну класифікацію донних відкладів північно-західної частини Чорного моря.
Крамських Є.П. 
Зробив вагомий внесок у вивчення 
кристалічного фундаменту Північного Причорномор’я.
Філатова (Арбузова) Л.С. 
Зробила вагомий внесок у вивчення 
четвертинної геології, склала стратиграфічну схему Північного Причорномор’я.
Сибірченко М.Г. –
видатний стратиграф та практик в області морської геології.  Склав місцеву регіональну стратиграфічну шкалу та генетичну класифікацію четвертинних й неогенових відкладів північно-західної частини та узберіжжя Чорного моря (1998, сумісно з Івановим В.Г.).
Шварц Г.А. Зробив видатний науковий внесок у вивчення корінних порід Українського Кристалічного Щита та довів їхню нікеленосність
(Північне Причорномор’я, глибоке буріння)
.
Іванов В.Г. – піонер в області компьютерізації підприємства на рубіжі віків, універсальний геолог, що вніс великий вклад в області різних напрямків морскої геології та геофізики (розробка програм по геології на українській мові, місцевої регіональної стратиграфічної шкали й літологічних класифікацій четвертинних та неогенових відкладів Чорного моря, впровадження глибинного зондування по геофізиці, вивчення континентального схилу та глибоководної западини Чорного моря, участь у відкритті велетенського поля сапропелевих відкладів у Чорному морі, що містять молібден)
Рибакова А.М. – унікальний фахівець-гідрогеолог ПДРГП та практик. Склала Кадастр мінеральних вод України по 3-м областям (Одеській, Миколаївській та Херсонській). Забеспечила проєктно-гідрогеологічне обгрунтування для возведення бюветів з питною водою в Одесі. Проєктування буріння свердловин на мінеральні та питні води. Участь у відкритті та оцінці Дунайского родовища підземних питних вод.
Відправити повідомлення
close slider

WhatsApp chat