Оснащение

| Бурові роботи | Сейсморозвідувальне обладнання | Магнітометричне обладнання |
| Сейсмоакустичне обладнання | Гідролокаційне обладнання | Навігаційне обладнання |

Бурові роботи

На даний момент ПричорноморДРГП має в наявності широкий спектр бурових установок:
1БА-15В, КГК 100/300, УРБ 2,5 АК, ЛБУ-50, УГБ-50М.

Сейсморозвідувальне обладнання

ПричорноморДРГП – єдине підприємство в Україні, яке здійснює морські геофізичні роботи нафтогазопошукового напрямку. Геофізичний комплекс включає сейсморозвідувальні роботи двох модифікацій, гідромагнітну, донну гравіметричну зйомку, магнітотелуричне зондування.

Магнітометричне обладнання

Сейсморозвідувальні роботи супроводжуються гідромагнітной зйомкою. Паралельно з сейсмічними спостереженнями вимірюється повний вектор індукції магнітного поля. Гідромагнітометр Magis300 (), що буксується за бортом, вимірює значення повного вектора з інтервалом 0. 1с. Реєстрація параметра магнітного поля, часу вимірювання, координат точки та ін. даних ведеться набортним комп’ютером на оптичні носії (CD, DVD). Дані сейсморозвідки про будову осадових шаруватих товщ, які засновані на використанні щильних властивостей, доповнюються інформацією про магнітні параметри, які дозволяють прогнозувати речовий склад і тектонічну обстановку.

Сейсмоакустичне обладнання

В 2007 р. в ПричорноморДРГП було освоєно і впроваджено у виробництво комплекс сейсморозвідки з високою роздільною здатністю. Сейсморозвідувальні роботи частотної модифікації з високою роздільною здатністю виконуються з борту НДС «Топаз». Джерелом точкового сигналу є однокамерний пневмовипромінювач Bolt – 10inc3 (0,16л). Набортні дизель-компресори (DK-2) в кількості 2 шт забезпечують тиск 140 атм при кроці випромінювання 12,5 м. Прийом сигналу здійснюється 48-канальної цифрової сейсмокосой XZone на базі 147 м.

Гідролокаційне обладнання

Двочастотний професійний ехолот ATLAS DESO 30. Двочастотний Ехолот ATLAS DESO 30 застосовується для виміру глибин моря від 0 до 12000м.

Навігаційне обладнання

Приймач DSM 232. Ця система поєднує високоточний прийом сигналів GPS з прийомом по кабелю DGPS в легкому, міцному, водонепроникному корпусі. Приймач також вміщує технологію, що дозволяє прийом діфпоправок від служб WAAS / EGNOS, OmniSTAR, Thales або від ККС (MSK).

Відправити повідомлення
close slider

WhatsApp chat